Strony internetowe dla szkół

Wykonujemy strony www dedykowane dla szkół, przedszkoli, szkół średnich i wyższych, które stanowią niezbędne narzędzie do prezentacji oraz wymiany informacji między daną placówką a rodzicami i uczniami.

Każda placówka oświatowa dzięki stronie internetowej o przejrzystym układzie, zwiększa swoją widoczność w internecie, a także dociera do rodziców szukających najlepszego przedszkola czy szkoły dla swojej pociechy.

Projektowane i wykonywane przez nas strony internetowe dla placówek oświaty, charakteryzują się atrakcyjnym i przyciągającym uwagę wyglądem oraz przejrzystym i intuicyjnym układem.

Dzięki łatwemu w obsłudze systemowi do zarządzania treścią (CMS) w sposób szybki i prosty można zarządzać i aktualizować informacje widoczne na stronie.

Szkolna strona umożliwia:
- prezentację oferty placówki,
- prezentację informacji  z życia placówki,
- prezentację zdjęć z wydarzeń szkolnych, zawodów sportowych itp.,
- umieszczanie ważnych informacji na temat konkursów, wydarzeń, zebrań.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zyskasz wizytówkę swojej placówki o unikatowym i profesjonalnym wyglądzie, z prostą i intuicyjną obsługą CMS, a także stworzoną dzięki najnowocześniejszym technologiom.

Pełna obsługa stron internetowych
W naszej ofercie znajdziesz również pełną obsługę stron internetowych składającą się z trzech części, to Ty decydujesz z której chcesz skorzystać:
Aktualizacje: Regularne bądź sporadyczne wykonywanie zmian na stronie internetowej. Może to być uaktualnianie treści (newsy, wydarzenia, artykuły), dodawanie nowych zdjęć do galerii czy nowych podstron na stronie www.
Odświeżanie: Opcja odświeżania strony internetowej zawiera poprawę wyglądu wizualnego oraz grafik umieszczonych na stronie, zmiana układu menu, ulepszenie prezentacji treści na stronie internetowej. Aktualizacje strony pod kątem technicznym, optymalizacja kodów, aktualizacja skryptów.
Naprawa: Zdiagnozowanie oraz naprawa błędów, optymalizacja działania strony oraz niezbędne modyfikacje mające na celu poprawę prędkości ładowania strony internetowej oraz stanie się przyjazną dla wyszukiwarek.

Dzięki naszej pracy zyskujesz pełen komfort, nie musisz pamiętać o codziennej aktualizacji strony, ani zgłębiać informatycznych zasad. Wystarczy jedynie, że prześlesz nam wcześniej przygotowane materiały, takie jak tekst i zdjęcia, a my umieścimy je na twojej stronie internetowej.

Wszystkie opcje wyceniane są indywidualnie, dlatego zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami.

 

Usługi donti.pl cechuje profesjonalizm, terminowość oraz indywidualne podejście do oczekiwań klienta. Kontakt z administratorami przebiega bezproblemowo, a przesyłane materiały do publikacji na stronie szkoły umieszczane są bardzo szybko.
Edyta Sztyler, dyrektor PG im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w Rogolinie

Lubimy być w kontakcie...

donti.pl

tel. 606 144 244

tel. 22 378 13 15

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.