O nas

donti.pl świadczymy profesjonalne usługi w zakresie hostingu, serwerów, domen internetowych, a także tworzenia stron internetowych oraz sklepów online. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów ciągle rozszerzamy naszą ofertę.

Oferujemy kompleksową pomoc w prowadzeniu stron internetowych czy sklepów internetowych, poprzez wykonywanie niezbędnych ulepszeń, aktualizowanie treści oraz bieżących napraw. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i rozwiązań tworząc unikatowe strony. Współpracując z nami masz pewność, że otrzymasz stronę/sklep najwyższej jakości stworzony w oparciu o najlepsze technologie. 

Wyobraź sobie swoją stronę internetową, stworzoną według nowoczesnych standardów, zawsze z aktualnymi informacjami, wzbogaconą wieloma grafikami. Dodaj do tego pełen komfort: wysyłasz maila z tekstem, zdjęciami, a za kilka minut publikacja pojawia się na Twojej stronie. Nie musisz tracić czasu, zgłębiać informatycznych zasad, głowić się nad problemami technicznymi. Pozostaje Ci cieszyć się swoją stroną. Brzmi wspaniale, nieprawda?

Z naszych usług korzystają firmy, placówki oświatowe oraz osoby prywatne. Z branżą informatyczną związani jesteśmy od wielu lat, dzięki temu korzystając ze zdobytego doświadczenia, zapewniamy doradztwo oraz wszechstronną pomoc podczas współpracy.

Dzięki promocji swojej strony internetowej poprzez media społecznościowe, zyskasz pewność, że Twoja oferta dotrze do szerokiego grona odbiorców. Dopasujemy treści postów w taki sposób, aby jak najbardziej przyciągały uwagę potencjalnych klientów. Stworzymy wokół Twojej strony oddaną społeczność informowaną o najważniejszych wydarzeniach za pomocą jednego kliknięcia.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą ci rozwiązać każdy problem oraz dopasują ofertę do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

 

Zachęcam do skontaktowania się z nami. Gwarantujemy specjalistyczne wsparcie od wstępnej idei do ostatecznej wersji projektu.
Barbara Kozłowska, donti.pl

Lubimy być w kontakcie

donti.pl
tel. 606 144 244
tel. 22 378 13 15
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.