O nas mk 2020-02-06
donti.pl - technologia i marketing
ponad 10 lat

jako donti.pl działamy od 2012 r.

technologia

dostarczamy rozwiązania IT

marketing

tworzymy strategie promocji

O nas
Zapewniamy najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów

Naszym celem jest wykorzystanie najnowszych technologii i narzędzi marketingowych, aby pomóc naszym Klientom wyróżnić się na tle konkurencji oraz przyspieszyć rozwój Ich biznesu.

Zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania, wsparciem technicznym, doradztwem oraz szkoleniami w zakresie technologii. Rozwiązania te mają na celu pomóc Klientom w automatyzacji procesów biznesowych, optymalizacji działań i zapewnieniu bezpieczeństwa danych. Ponadto łączymy to z szerokim wachlarzem usług marketingowych, oferując strategie marketingowe, kampanie reklamowe, tworzenie treści i działania w mediach społecznościowych.

Budowanie marki osobistej oraz marki firmy jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Marketing to nie tylko reklama. To także tworzenie wartości i budowanie relacji z odbiorcami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich narzędzi, które usprawnią działanie biznesu i pomogą w dalszym jego rozwoju.

Zespół donti.pl
Łączymy wiedzę i doświadczenie z obszaru technologii i marketingu

Zespół donti.pl składa się z doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy śledzą najnowsze trendy i rozwijają swoje kwalifikacje, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze usługi. Kompleksowa wiedza i doświadczenie pozwala nam na elastyczne i skuteczne reagowanie na potrzeby naszych Klientów i dostarczanie im najlepszych rozwiązań.

Klienci doceniają nasze niestandardowe podejście do ich potrzeb i naszą zdolność do dostosowywania naszych usług do ich indywidualnych wymagań. Staramy się zrozumieć biznes naszych Klientów i zapewnić im rozwiązania, które pomogą osiągnąć ich cele.

Ponadto, nasze szybkie i efektywne usługi wsparcia technicznego zapewniają naszym Klientom spokój i pewność, że ich systemy będą działać prawidłowo i niezawodnie.

Listy referencyjne, które otrzymaliśmy od naszych Klientów.
0
Rozpoczęcie działalności

marki donti.pl

0
Nominee for jury

in awwwards.com

0
Creative designer

in apple design

A smiling story about me
about me

Hi there, I am a Brian Wilson creative developer and designer, I enjoy building beautiful and thoughtful experiences. I like to mix code surprising visuals and pleasing interactions.

current job
Currently working with good people and pushing envato studio in beautiful King Street, Melbourne, Australia.
expertise
Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since.